1301 - 1320 av 1 454
1...656667...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Parti guld udda repigt defekt med, sten dia pärlor 18K 34,3g

Utrop: 8 200 kr

Örhängen ett par lite bucklig 23K Ø2cm 2,4g

Utrop: 900 kr

Klackring för barn med dia 1 xca 0,07ct Ø14 4,1g

Utrop: 1 600 kr

Armband Korridor 18K 19cm 24,8g

Utrop: 7 400 kr

Symaskin Huskvarna Classica 105 Snr:48522147 med kablage samt pedal . Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 125 kr

Vas Reijmyre H:20cm Vit

150 kr

Utrop: 100 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Classic Modell:1960 saknar en täckbricka på "huvud", liten stötskada på "kropp" i hårt fodral Snr:022921 funktionstestad

9 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Armband X-länk 18K 18,5cm 13,7g

Utrop: 3 900 kr

Armband X-länk 18K 18.5cm 15,6g

Utrop: 4 400 kr

Armband 18K 19,5cm 14,6g

Utrop: 3 800 kr

Ring med stenar ngt skev 14K Ø17,5 1,4g

Utrop: 350 kr

Ring med stenar 21K Ø17½ 3,3g

Utrop: 1 200 kr

Ring med dia 36 xca 0,05ct 18K Ø17¼ 4,8g

Utrop: 2 300 kr

Ring med sten 18K Ø17,5 5,6g

Utrop: 1 900 kr

Ring med stenar 18K Ø17¼ 2,7g

Utrop: 750 kr

Armband X-länk 18K l:20cm b: 3cm 103,8g

föremål 8st Konungaätten Bernadotte i schatull med äkthetscertifikat 18K 6Myntliknande 8,8g

Karaff Kosta Boda ateljé Göran Wärff signerad, numrerad H:23cm

Utrop: 650 kr

Väggklocka showroom/promotional Patek Phillipe Calatrava Modell:5120 B 5059, urverk tillverkat för Patek Phillipe i kartong

4 300 kr

Utrop: 3 400 kr

Mobiltelefon Sony Xperia Z3 12GB spricka i skärmen, laddare ej orginal, ej opertörslåst IMEI:355188061825547

800 kr

Utrop: 750 kr