781 - 800 av 1 454
1...394041...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Moccaskedar 8st, S830 69,3g 101mm

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 6st, S830 82,3g 110mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Signerade bilder Star Wars 4st med intyg

700 kr

Utrop: 500 kr

Spel NeoGeo 6st i orginalförpackningar /fyra skadade

2 700 kr

Utrop: 375 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt Astrid Lindgren nom50kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 7,1g Figaro med platta 20cm

Utrop: 100 kr

Armband S925 4,2g med stenar 17,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 2,6g Pansar med platta 21cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,4g med stenar Ø15

Utrop: 100 kr

Ring S925 1,5g med sten Ø16¾

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 2,9g med stenar

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 3,4g med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband S925 1g 46,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2g med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 1,7g skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Breitling Herrur Aviastar A13024 nr5125 automat med läderarmband och extra stållänk/skadad med cert i box

15 200 kr

Utrop: 10 800 kr

Örhängen ett par 18K 2,2g tvåfärgade

Utrop: 900 kr

Ring 18K 2,9g med stenar och diamanter 4xca0,005ct Ø18¾

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 7g tvåfärgad med diamanter 1xca14ct 15xca0,01ct Ø19

Utrop: 3 300 kr

Ring ostämplat silver 9,6g Ø19½

50 kr

Utrop: 75 kr