721 - 740 av 1 454
1...363738...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Hänge 21K brv. 9,1g, med stor del i okänt material

2 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen 1 par 21K 14,8g, med stenar och emalj

Utrop: 4 700 kr

Örhängen 1 par 21K 5,5g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 1 par 21K 2,0g

Utrop: 700 kr

Parti guld 21K brv, 28,3g, defekt, med stora delar i okänt material

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Ring 18K 2,6g Ø17½ med sten

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,8g Ø17¼ med diamant ca:0,02ct

Utrop: 750 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, quartz, kronograf, Ø43 mm, ref.nr. AR-5890, ser.nr. 251501 stål med stål/gummilänk

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband Pansar S925 112,3g 21,5cm, stötskador

600 kr

Utrop: 550 kr

Omega, herrur, 18K, Seamaster De Ville, automat, datum, Ø31mm, repigt glas, med läderarmband

4 600 kr

Utrop: 3 300 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, herrur, ref nr:AR-5868, quartz, kronograf, repig, stål med stål/gummiarmband, snr:251105

Utrop: 1 000 kr

Mormorsur, Omega, två boetter S800, brv.34,2 bruksskick

325 kr

Utrop: 125 kr

Jaeger Le Coultre, herrur, 38mm, manuellt, 14K med slitet läderband, graverad boett, repigt plastglas, i originalask

5 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Fiskespö Savage AR, Pro Jign´Spin 8 (240cm) 10-30kg, med rulle ABU Garcia Sorön. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Fenwick, HMXS 96M-2MF 9´63/8-1Oz. Lure 10-20lb. Line BN. Ej med på visning.

200 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, ABU Garcia, 500 Series Graphite Composite, 590-2M, 9´-275cm, medium action 15-40, i fodral. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Berkley, Phazer II, 8'0''-10/35 GR-M, i mjukt fodral. Ej med på visning.

225 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 2st, stämplade 925, EJ silver

Skål med handtag, i glas, höjd:20cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake, Gustavsberg, design: Lisa Larson

1 600 kr

Utrop: 200 kr