1481 - 1500 av 1 570
1...747576...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Ring 18K 6,5g Ø17¾

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 59,2g defekt med sten

Utrop: 16 400 kr

Klockor Movado

Movado, herrur 18K med doublélänk, brv.56,9g manuell, skadad urtavla, graverad boett

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Antima

Tissot, Antimagnetique, 14K, brv.25,1g manuell, repigt plastglas, utan länk, graverad boett

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Seiko, damur, brv.18,0g doublé, med flexarmband, repig

Utrop: 100 kr

Klockor Glycine

Mormorsur, Glycine, brv.14,8g, manuell, i gulmetall med handmålad motiv

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Facit

Mormorsur, Facit, S800 brv.13,1g manuell, repor på plastglas

75 kr

Utrop: 50 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 15,0g 44,5cm

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Armband X-länk 18K 13,2g 20cm

Utrop: 4 000 kr

Örhängen 1 par 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Örhängen 1 par 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Ring 14K 3,6g tvåfärgad, graverad

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 1,9g defekt och udda

Utrop: 550 kr

Armband 18K 45,1g 19,5cm, tvåfärgat

Utrop: 12 400 kr

Parti guld 18K 3,2g defekt och graverat

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 0,6g

Utrop: 250 kr

Halsband Pansar S925 förgyllt 1,5g 36,3cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar med platta 18K 159,8g 22cm, repigt

Utrop: 44 000 kr

Halsband Pansar 18K 6,4 61,1cm

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 8,4g droppe

Utrop: 2 400 kr