1301 - 1320 av 1 570
1...656667...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Playstation 4 PRO, Sony, modell: CUH-7016B snr:03-27452400-6302250, med 1 kontroll, med kabel, saknar laddare till kontroll

2 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Bluetooth högtalare, ue boom 2, S-00151, snr.1630LZ0N3M98, med tillbehör i box

550 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Canon EOS 350D, snr.0630564010, med objektiv Canon 17-85mm, snr.4212900812, batteripack Canon BG-E3, inget minneskort, ingen laddare

Utrop: 1 500 kr

Tangentbord Create by Logitech, för iPad Pro, snr.1608LZN06SA8, i låda

200 kr

Utrop: 250 kr

Vägghögtalare, bluetooth, Xtreme Mac, Soma sound wall, snr.741130801412, i låda

225 kr

Utrop: 200 kr

Spel till Wii, 2xMass Effect, Batman Arkham Origins, Tron Battle Grids, Assassin´s Creed III, Injustice

325 kr

Utrop: 75 kr

Spel till PC, PsykoNauts, Syndicate, MX vs. ATV Unlieashed

Utrop: 50 kr

Spel till PS4, Godzilla, The Talos Prinsiple, Saint Row

175 kr

Utrop: 50 kr

Spel till PS3, Battlefield 3

Utrop: 50 kr

Spel till Xbox One, Madden 25

Utrop: 50 kr

Komradios 2st, Zodiac, Proline plus 80, skador, med laddare

Utrop: 1 200 kr

Olja på duk, signerad Ce Rundberg, 63x53cm, i ram

Utrop: 300 kr

Olja på duk, Elsa Hansson Winnberg, 36x56cm, i ram

200 kr

Utrop: 125 kr

Etsning, Acke Åslund (1881-1958), "Bondkvarter", signerad 1916, 26x32cm, i ram och glas

650 kr

Utrop: 250 kr

iPhone 6s, modell:A1586, 32GB, lös skärm måste bytas, låst till operatör 3, repig, ej SIM, med laddare och mobilskal, IMEI:352072063494234

1 600 kr

Utrop: 200 kr

Olja på pannå, Sven-Erik Johansson, (1925-), signerad 1964, 63x72cm, i ram

14 800 kr

Utrop: 9 600 kr

Olja på pannå, Sven-Erik Johansson, (1925-), signerad 1963, 27,5x25,5cm, i ram

10 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Olja på pannå, Sven-Erik Johansson, (1925-), signerad 74, 19x29,5cm, i ram

5 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Målning på tryckt bild, Sven-Erik Johansson, (1925-), signerad -63, 21,5x26,5cm, i ram och glas

900 kr

Utrop: 375 kr

Samsung Galaxy Tab2, GT-P5110, snr.RV2D202NL4H, med laddare och skal

Utrop: 750 kr