Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Playstation 4 PRO, Sony, modell: CUH-7016B snr:03-27452400-6302250, med 1 kontroll, med kabel, saknar laddare till kontroll
Digitalkamera Canon EOS 350D, snr.0630564010, med objektiv Canon 17-85mm, snr.4212900812, batteripack Canon BG-E3, inget minneskort, ingen laddare
Spel till Wii, 2xMass Effect, Batman Arkham Origins, Tron Battle Grids, Assassin´s Creed III, Injustice
Etsning, Acke Åslund (1881-1958), "Bondkvarter", signerad 1916, 26x32cm, i ram och glas
iPhone 6s, modell:A1586, 32GB, lös skärm måste bytas, låst till operatör 3, repig, ej SIM, med laddare och mobilskal, IMEI:352072063494234
Målning på tryckt bild, Sven-Erik Johansson, (1925-), signerad -63, 21,5x26,5cm, i ram och glas