Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Klubbad för
Brödkniv ostämplat silver brv97,6g 320mm graverat blad i stål, Reed&Barton, i originalask
Borrskruvdragare, Makita BDF456-S, 18V, med 3,0Ah batteri, bruksskick, märkt med namn från tidigare ägare. Ej med på visning.