Avslutad | Klockor – Lördag 17 april 1999
Klubbad för
CARTIER, herrur, quartz, stål / guld, originallänk en rad guld, quartz, safirglas, cert, 1989, x-tra länkbit.
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Tango, damur, quartz, stål, orginallänk, datum, bergkristaller, cert, box 9903.
Klockor Ebel
EBEL, kronograf, automatisk, safirglas, datum, guld / stål, länk guld / stål, box, oanvänd.
OMEGA, Dynamic, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, x-tra läderband, box, 1970-tal.
Klockor Atlantic
2 ST. HERRUR, Atlantic, stål, automatisk, plexiglas, + osignerad, manuell, plexiglas.