281 - 300 av 308
1...141516 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 17 april 1999

Klubbad för

JAEGER-LE COULTRE, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, gravyr, ca 1957.

Utrop: 3 600 kr

ROLEX, Oyster Precision, damur, stål, manuell, plexiglas läderband.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

OMEGA, Constellation, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband.

Utrop: 7 500 kr

OMEGA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, ca 1973.

Utrop: 1 500 kr

SPINDELUR, gulmetall, 36mm, 3st nycklar, timvisare saknas.

Utrop: 2 500 kr

CARTIER, herrur, quartz, stål / guld, originallänk en rad guld, quartz, safirglas, cert, 1989, x-tra länkbit.

Utrop: 9 000 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

LÄDERETUI för 12 st. armbandsur.

1 250 kr

Utrop: 1 200 kr

HEUER, Autavia, herrur, stål, kronograf, automatisk, plexiglas, datum, läderband.

3 900 kr

Utrop: 4 500 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Tango, damur, quartz, stål, orginallänk, datum, bergkristaller, cert, box 9903.

Utrop: 3 400 kr

Klockor Ebel

EBEL, kronograf, automatisk, safirglas, datum, guld / stål, länk guld / stål, box, oanvänd.

Utrop: 29 500 kr

OMEGA, Dynamic, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, x-tra läderband, box, 1970-tal.

1 900 kr

Utrop: 1 900 kr

Klockor Movado

MOVADO, Kingmatic, herrur, stål, automatisk, plexiglas, 1950-tal.

Utrop: 800 kr

Klockor Movado

MOVADO, Kingmatic calendar, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, 1960-tal.

700 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Movado

MOVADO, Tempo-Matic, herrur, stål automatisk, plexiglas, datum, 1970-tal.

Utrop: 800 kr

VIKING, fickur, silver, ankarur.

Utrop: 500 kr

OMEGA, 2 st. herrur, stål, manuella, plexiglas, 1930-tal / 1940-tal.

Utrop: 1 000 kr

ZENITH, fickur, silver, ankarur, urtavla signerad "K. Vållberg Saltsjöbaden".

Utrop: 500 kr

Klockor Atlantic

2 ST. HERRUR, Atlantic, stål, automatisk, plexiglas, + osignerad, manuell, plexiglas.

Utrop: 500 kr

Klockor Eterna

ETERNA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekund- visare, 1950-tal.

Utrop: 750 kr

Klockor Eterna

Utrop: 750 kr