Avslutad | Klockor – Lördag 17 april 1999
Klubbad för
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, fickur, 18K guld med emalj glaset löst, emalj- skador, går ej, verket defekt. intyg.
LONGINES, Charles Lindberg, jubiléumsmodell, stål, numrerad upplaga, 80/1000, väska.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, herrur, guld / stål, automatisk, plexiglas def., Ref 16030, ca 1982.
Klockor Tudor
TUDOR, Prince Date, herrur, stål kronograf, automatisk, safirglas, datum, cert, 9812, box.