Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2017
Kläder Stövlar
STÖVLAR, MINNETONKA, svart mocka med fransar, dragkedja på insidan, gummisula med dobbar, stl 39.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Flower Power, Leigh P. Cook, 100% siden, 90x90 cm, lila, rosa, vit, någon fläck, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Daimyo Princes du Soleil Levant, Francoise Faconnet, 100% siden, 90x90cm, mörkgrön, guld, vinröd.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac GM, svart emalj, gulmetall, diameter 6cm, smyckespåse, originalask.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vitmetall, CC logga, droppformade vita stenar, stift, stämpel A13 V, etui.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, gulmetall, imitationspärlor, stift, stämplade A13 S, etui, slitage på pärlorna.
VÄSKA, BALENCIAGA, City Bag, brunrött läder, detaljer i vitmetall, 33x25x10cm, tillhörande spegel, dustbag.
VÄSKA, DOLCE & GABBANA, svart läder, detaljer i vitmetall, leopardmönstrat foder, 25x30x20cm.
VÄSKA, MULBERRY, grå lackad canvas, svart läder, detaljer i vitmetall, 30x30x13cm,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Sobe, creme färgad skinnlack, 26x 11x5cm, dustbag, lacken har dragit åt sig en färgskiftning.
VÄSKA, HERMÈS, Piano Bag, vintage, brunt krokodilskinn, gulmetalldetaljer, 24x15x6 cm, modellen tillverkades mellan 1954 och 1970.
VÄSKA, CHANEL, vit hålmönstrad skinnlack, detaljer i gulmetall, 29x16x11cm, hologrammärkt 8879636, några fläckar.