Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 juli 2017
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Guccissima, grått läder, detaljer i gulmetall, mynt, sedel, 7st kontokortsfack, 19x10x2,5cm, originalask.
VÄSKA, GUCCi, Gucci Python Medium Pelham Shoulder Bag, beige ormskinn, guldfärgat läder, detaljer i gulmetall, 42x33x12cm, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Vintage, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 32x25x6cm, visst slitage, saknar hologram.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mini Lin, monogram, beige/vitt randigt tyg, 38x32x6cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Reporter GM, monogram canvas, 37x26x15cm, två lås men nycklar saknas.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, BURBERRY, beige rutig canvas, mörk brunt läder, detaljer i gulmetall, 31x24x13cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, vitt quiltat läder, detaljer i vitmetall, hologram 104399854, dustbga, fläck på fodret.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Monogram Empreinte, mörkrosa/lila läder, detaljer i gulmetall, 27x14x5cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Jardins d´Andalousie Aline Honoré, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, orange, grön.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8091-B 851/13, 52 21, brunmelerade bågar, bruna glas, malakit, dustbag, etui.