Hänge 18K brv0,5g med sten
Utrop: 125 kr
Örhängen ett par 18K brv0,8g med stenar
Utrop: 225 kr
Örhängen ett par 18K 0,9g med odlade pärlor Ø5,5mm
Utrop: 375 kr
Parti guld 18K 3,0g skadat
Utrop: 800 kr
Halsband S835 17,8g 42,5cm
Utrop: 75 kr
Armband S830 5,1g 18,3cm skev länk
Utrop: 50 kr
Halsband S830 10,1g 39,5cm
Halsband S925 17,3g 45,5cm
Utrop: 250 kr
Ring S925 3,1g skadad, med sten
Bordsknivar 6st kontrollstämplat silver brv427,6g 212mm blad i rostfritt stål
Utrop: 1 400 kr
Smörknivar 2st kontrollstämplat silver brv 89,9g blad i rostfritt stål
Utrop: 300 kr
Parti silver S925 38,1g, defekt
Utrop: 150 kr
Parti guld 18K 1,2g, defekt
Utrop: 350 kr
Halsband S925 8,3g 44,5cm
Halsband S925 19,0g 42cm, med stenar
Örhängen S925 1,6g
Hänge S925 2,6g, med sten
Hänge S925 2,5g, med sten
Armring S925 6,4g, förgylld, med sten
Ring 18K 4,6g Ø17¼, med sten
Tisdag 29 aug 2017