Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017
Klubbad för
Grafiskt blad, Ola Billgren, signerad, numrerad 10/60, motiv: 50x62cm, 77x85cm inkl ram
Litografi, Berndt Wernström, signerad, numrerad 133/250, motiv: 33x40cm, 50x56cm inkl. ram