Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017
Longines, armbandsur, 40mm, stål, automat, safirglas, datum, stållänk 20cm, viklås, refnr: L.3.671.4, snr: 34049414, bruksslitage
Visa varaKlockor Gant
Gant, armbandsur, stål, 42mm, quartz, stållänk repig 17cm, två extra länkbitar, manual, boettnr 7100
Seiko, Chronograph 100M, armbandsur, 43mm, quartz, kronograf, stål, extra länkar, datum, 4T57-00B0, snr: 579587, i box, bruksslitage
Klockor Festina
Festina, Chrono Bike, stål, 44mm, quartz, safirglas, datum, kronograf, stållänk 22cm, refnr: F16658, i box , nyskick
Klockor Columbus
Philippe Charriol, armbandsur, 35mm, stål, quartz, dag och datum, läderband, "Christoffer Columbus 1492 America 1992", snr: 37.9.2861, bruksslitage, i box
James & Son, Classic, Notting Hill, armbandsur, 41mm, guldfärgat stål, quartz, läderban, safirglas
Wenger, The Genuine, armbandsur, 38mm, titan/stål, quartz, kronograf, repigt mineralglas, läderband, boettnr: 536.0766
Fossil, armbandsur, 48mm, stål, quartz, kronograf, stållänk, bruksslitage, boettnr: FS4787.741606
Certina, armbandsur, 18K, 33mm, manuell, repigt plastglas, graverad, flexlänk, boettnr: 441.3810.68
Tag Heuer, Monaco, armbandsur, stål, automat, kronograf, plastglas, läderband, refnr: N10170, CS2111
Marc by marc Jacobs, armbandsur, 45mm, stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, bruksslitage, stållänk 20cm
Longines, armbandasur, 18K, 33mm, quartz, safirglas, datum, graverad, läderband, box
Omega Seamaster, armbandsur, 41mm, stål, automat, safirglas, datum, heliumventil, stållänk 18cm, bruksslitage, repor på viklås, extra länkbitar refnr: 22208000, snr: 81836401, med cert -08, box och manualer