1001 - 1020 av 2 184
1...505152...110 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017

Klubbad för

Armband S925 17,3g 18,5cm Pansar

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja S925 11,6g 50,5cm

Utrop: 200 kr

Longines, armbandsur, 40mm, stål, automat, safirglas, datum, stållänk 20cm, viklås, refnr: L.3.671.4, snr: 34049414, bruksslitage

Klockor Gant

Gant, armbandsur, stål, 42mm, quartz, stållänk repig 17cm, två extra länkbitar, manual, boettnr 7100

425 kr

Utrop: 425 kr

Seiko, Chronograph 100M, armbandsur, 43mm, quartz, kronograf, stål, extra länkar, datum, 4T57-00B0, snr: 579587, i box, bruksslitage

550 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Festina

Festina, Chrono Bike, stål, 44mm, quartz, safirglas, datum, kronograf, stållänk 22cm, refnr: F16658, i box , nyskick

450 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Columbus

Philippe Charriol, armbandsur, 35mm, stål, quartz, dag och datum, läderband, "Christoffer Columbus 1492 America 1992", snr: 37.9.2861, bruksslitage, i box

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Daniel Wellington, Oxford, armbandsur, quartz, stål, tygband, i ask, nyskick

400 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Epoch

Epoch, armbandsur, 18K, 21mm, quartz, läderband, går ej, bruttovikt: 15,4g etui,

Utrop: 2 400 kr

Klockor Gant

Gant, armbandsur, 45mm, stål, quartz, safirglas, datum, stållänk, extra länkbitar, box

700 kr

Utrop: 600 kr

James & Son, Classic, Notting Hill, armbandsur, 41mm, guldfärgat stål, quartz, läderban, safirglas

250 kr

Utrop: 300 kr

Wenger, The Genuine, armbandsur, 38mm, titan/stål, quartz, kronograf, repigt mineralglas, läderband, boettnr: 536.0766

450 kr

Utrop: 250 kr

Fossil, armbandsur, 48mm, stål, quartz, kronograf, stållänk, bruksslitage, boettnr: FS4787.741606

300 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Gant

Gant, armbandsur, 43mm, stål, quartz, datum, läderband, boettnr 1084

450 kr

Utrop: 425 kr

Certina, armbandsur, 18K, 33mm, manuell, repigt plastglas, graverad, flexlänk, boettnr: 441.3810.68

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Tag Heuer, Monaco, armbandsur, stål, automat, kronograf, plastglas, läderband, refnr: N10170, CS2111

12 400 kr

Utrop: 6 600 kr

Marc by marc Jacobs, armbandsur, 45mm, stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, bruksslitage, stållänk 20cm

475 kr

Utrop: 550 kr

Longines, armbandasur, 18K, 33mm, quartz, safirglas, datum, graverad, läderband, box

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Omega Seamaster, armbandsur, 41mm, stål, automat, safirglas, datum, heliumventil, stållänk 18cm, bruksslitage, repor på viklås, extra länkbitar refnr: 22208000, snr: 81836401, med cert -08, box och manualer

14 200 kr

Utrop: 13 200 kr

Daniel Wellington, Classic Black, armbandsur, 42mm, stål, svart tygband, ny skick, i box med manualer

425 kr

Utrop: 500 kr