361 - 380 av 2 184
1...181920...110 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017

Klubbad för

Glasskål på fot, Iittala Marimekko, höjd:12cm , grå

75 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Note, snr:RT2BB08600F, i fodral, laddare saknas

325 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 21K 16,7g trasigt

Ring 21K 3,5g Ø18 med sten något skev

Örhängen ett par 21K 8,6g med stenar

Hänge 21K 3,5g med stenar

Hänge 21K 0,5g med sten

Handsmycke 21K med stenar 4,2g ca 21,5cm

Ring 21K 3,8g Ø18 något skev

Hänge 21K 1,9g med stenar

Örhängen ett par 21K 4,2g med stenar

Elgitarr, Harmony, snr H9780GS, lackskador, en trasig sträng, axelrem, sladd, hårt fodral

1 300 kr

Utrop: 375 kr

Vinglas, 8st, signerad Anders Wingård "åkeserien" Höjd 20,5cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Laptop, Sony Vaio, modell:PCG-7185M, snr:275073535000932, med laddare

650 kr

Utrop: 425 kr