Hänge 18K med färgade stenar 1,2g
Utrop: 425 kr
Halscollier 18K små skador finns 39cm 13,9g
Utrop: 3 800 kr
Halskedja 18K Pansar 38cm 3,0g
Utrop: 1 100 kr
Halskedja 18K viguld Venezia 39cm 2,9g
Guld parti 18K gravyr och skador finns 97,1g
Utrop: 26 500 kr
Brosch 18K 2,8g
Utrop: 800 kr
Brosch 18K med sten 3,1g
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K Ø19¾ 1,7g
Utrop: 750 kr
Dräktsmycke 21K med vita stenar och myntliknandeföremål ca158cm 261,2g
Utrop: 82 000 kr
Bälte 21K mynliknande föremål ca 107cm 262,0g
Halskedja 21K 73cm 21,6g
Utrop: 6 800 kr
Guldtacka 23K fine gold 999,9 Suisse 103,9g
Utrop: 36 000 kr
Halskedja 18K Bismarck 44cm 20,8g
Utrop: 6 000 kr
Halskedja 18K 46cm 12,6g
Utrop: 4 500 kr
Parti guld 18K skador finns 18,2g
Utrop: 5 000 kr
Halscollier 18K trefärgad 40cm 7,5g
Utrop: 2 700 kr
Parti silver 830 gravyr och skador finns 124,7g
Utrop: 500 kr
Parti silver 830-835 skador finns 16,1g
Utrop: 75 kr
Armring silver 925 öppningsbar med sten repor finns 29,0g
Utrop: 300 kr
Parti silver 925 skador finns 7,9g
Tisdag 29 aug 2017