Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017
Klubbad för
Diverse silver mynt- 21st 1-Kronor, 56st 50-Öringar, 51st 25-Öringar 40% silver 530,5g
Armbandsur Certina 18K manuell Ø33mm med läderarmband något, plexiglas, boett med monogram och personlig gravyr, brukslitage Brv 32,5g
Väska, "shoulderbag" Burberry vinröd skinnlack, rutig canvas, med dustbag litet nagg nertill i lacken.
Elektronik TV-apparater
LED TV Dantax, Modell:20LED 810 T2, 20tum med bordsstativ strömkabel samt fjärrkontroll Snr:100984941507