1421 - 1440 av 1 495
1...717273...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Hänge S925 1,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband S925 43cm 18,2g

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par creoler S925 Ø6cm 5g

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par creoler Ø6cm 4,9g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par creoler med sten S925 Brv 2,6g

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par creoler S925 3g

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 med sten Brv 2,3g

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 0,2g

Utrop: 100 kr

Diverse silver mynt- 21st 1-Kronor, 56st 50-Öringar, 51st 25-Öringar 40% silver 530,5g

Utrop: 1 300 kr

Diverse silver mynt- 40st 25-Öringar, 11st 50-Öringar 60% Silver 147,6g

Utrop: 550 kr

Silver mynt 18st 1-Kronor 80% 133,4g

550 kr

Utrop: 700 kr

Armbandsur Certina 18K manuell Ø33mm med läderarmband något, plexiglas, boett med monogram och personlig gravyr, brukslitage Brv 32,5g

2 000 kr

Utrop: 1 900 kr

Väska, "shoulderbag" Burberry vinröd skinnlack, rutig canvas, med dustbag litet nagg nertill i lacken.

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Skärp/bälte, Burrberry, vinröd skinnlack, rutig canvas med hjärtan 76cm i box

Utrop: 600 kr

Elektronik TV-apparater

LED TV Dantax, Modell:20LED 810 T2, 20tum med bordsstativ strömkabel samt fjärrkontroll Snr:100984941507

550 kr

Utrop: 250 kr

CD skivor 10 st bla: Roxett Joyride , Look Sharp Jimi Hendrix Valleys of neptune

100 kr

Utrop: 50 kr

DVD filmer 7 st bla: Batteleship och Snatch

25 kr

Utrop: 50 kr

Fotogenlampa med kupa E.S.Sørensen (Eldrör saknas)H 30 cm

600 kr

Utrop: 75 kr

Pyramider i mässing 3st från 4- 6 cm höga någo slitna

225 kr

Utrop: 50 kr

1 st ljusstake mässing 24 karat gold plated Vallonmässing H:26 cm

175 kr

Utrop: 75 kr