Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017
Certina, New Art, automatic, nr.5801213 8473968, stål, datum, repigt plastglas, läderarmband
Omega, Speedmaster, Reduced Ladies, "Tachymètre Base 1000", Cal3220, snr.59582587, kronograf, 39mm, stål, automat, safirglas, pärlemorurtavla, läderband, viklås, ca.2005
Plånbok, Louis Viutton, Zippy Cion Purse, nr.SN1112, Damier Ebene canvas, avskavd färg på blixtlås, 11x8,5x2cm
Mobiltelefon, Samsung Galaxy J56, repor, stötskador, touch-skärm fungerar ej, laddare saknas
Rolex, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller, (4000ft=1220m, Swiss-T<25), Chronometer, Refnr.16600, snr.N421492, Cal 3135, herrur 40mm, stål, automat, safirglas, datum, ca.1991, fliplocklänk, box (ej tidsenlig), ytterkartong