1041 - 1060 av 1 495
1...525354...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Fat, Boda, Erik Höglund, 13cm

Utrop: 100 kr

Fat, Boda, Erik Höglund, 9cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Fat 3st, Boda, Erik Höglund, 7,4cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Certina, New Art, automatic, nr.5801213 8473968, stål, datum, repigt plastglas, läderarmband

325 kr

Utrop: 150 kr

Collier S925 52,0g 44,5cm

Utrop: 750 kr

Supkopp S830 64,0g, skadad

Utrop: 300 kr

Mockaskedar 3st S830 25,5g 99mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Apple Iphone 5S imei: 358828055477162, Apple-ID/iCloud-låst

500 kr

Utrop: 600 kr

Omega, Speedmaster, Reduced Ladies, "Tachymètre Base 1000", Cal3220, snr.59582587, kronograf, 39mm, stål, automat, safirglas, pärlemorurtavla, läderband, viklås, ca.2005

15 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Manschettknappar ett par 18K 3,8g

Parti guld 21K 80,3g, detaljer i metall

18 800 kr

Utrop: 22 500 kr

Armband 14K 7,8g 18,4cm, tvåfärgat

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Halsband 14K 17,5g 43,8cm, tvåfärgat

Utrop: 3 600 kr

Armband 14K 4,9g, graverad

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K 3,5g 13,8cm, med stenar

Utrop: 750 kr

Plånbok, Louis Viutton, Zippy Cion Purse, nr.SN1112, Damier Ebene canvas, avskavd färg på blixtlås, 11x8,5x2cm

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Penna, Mont Blanc, Starwalker, fineliner, snr.IS1272213, repor, skador i gummit

900 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy J56, repor, stötskador, touch-skärm fungerar ej, laddare saknas

325 kr

Utrop: 400 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, Sea-Dweller, (4000ft=1220m, Swiss-T<25), Chronometer, Refnr.16600, snr.N421492, Cal 3135, herrur 40mm, stål, automat, safirglas, datum, ca.1991, fliplocklänk, box (ej tidsenlig), ytterkartong

43 000 kr

Utrop: 48 000 kr

Manschettknappar ett par 18K 14,4g med emaljdetaljer, i ask