1181 - 1200 av 1 333
1...596061...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017

Klubbad för

Ring 18K 8,8g med stenar Ø19¾ tidigare lagningar finns

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 2,6g med stenar skador finns

Utrop: 750 kr

Klackring 18K 13,0g med diamanter 2xca0,01ct skadad skena

Utrop: 3 900 kr

Armband 18K med pärlor 2,5g

Utrop: 750 kr

Armring 22K 11,1g Ø6,7cm skador finns

Utrop: 3 800 kr

Armring 22K 10,5g Ø6,7cm skador finns

Utrop: 3 500 kr

Örhängen ett par 21K 2,1g

600 kr

Utrop: 750 kr

Ringar 2st 21K 13,4g skador finns

Utrop: 4 500 kr

Örhängen ett par 21K 2,3g

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K 5,2g med sten Ø16¾ repor finns

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 2,0g med pärla Ø17½

Utrop: 850 kr

Halskedja 18K 1,9g Pansar 43cm

Utrop: 750 kr

Armband 18K 21,5g 19,5cm missfärgning finns

Utrop: 6 300 kr

Ring 18K 8,1g Ø19¾ graverad

Utrop: 2 400 kr

Armring 14K 24,3g med stenar, öppningsbar

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K 5,3g med grön sten Ø16

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K 1,5g graverad skadad

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 19,9g skadat

Utrop: 5 800 kr

Hänge 18K 0,5g

Utrop: 250 kr

Halskedja 18K 4,9g Venezia 38,5cm

Utrop: 1 800 kr