Ring 18K 8,8g med stenar Ø19¾ tidigare lagningar finns
Utrop: 3 900 kr
Ring 18K 2,6g med stenar skador finns
Utrop: 750 kr
Klackring 18K 13,0g med diamanter 2xca0,01ct skadad skena
Armband 18K med pärlor 2,5g
Armring 22K 11,1g Ø6,7cm skador finns
Utrop: 3 800 kr
Armring 22K 10,5g Ø6,7cm skador finns
Utrop: 3 500 kr
Örhängen ett par 21K 2,1g
Ringar 2st 21K 13,4g skador finns
Utrop: 4 500 kr
Örhängen ett par 21K 2,3g
Ring 18K 5,2g med sten Ø16¾ repor finns
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K 2,0g med pärla Ø17½
Utrop: 850 kr
Halskedja 18K 1,9g Pansar 43cm
Armband 18K 21,5g 19,5cm missfärgning finns
Utrop: 6 300 kr
Ring 18K 8,1g Ø19¾ graverad
Utrop: 2 400 kr
Armring 14K 24,3g med stenar, öppningsbar
Utrop: 5 400 kr
Ring 18K 5,3g med grön sten Ø16
Utrop: 1 800 kr
Ring 14K 1,5g graverad skadad
Utrop: 425 kr
Parti guld 18K 19,9g skadat
Utrop: 5 800 kr
Hänge 18K 0,5g
Utrop: 250 kr
Halskedja 18K 4,9g Venezia 38,5cm
Tisdag 1 aug 2017