Hängen 3st brv 1,7g defekta
Utrop: 500 kr
Parti Guld 14K brv 8,5g med stenar, defekt, ostämplad
Utrop: 1 100 kr
Parti Guld 18K brv 5,2g med stenar, skevt, gravyr
Utrop: 1 500 kr
Ring 14K 5,6g graverad
Utrop: 1 200 kr
Armbandsur Tudor Le Royer, quartz, stål, datum, Ø32mm, ref.15011 644360, slitet läderarmband, lätt bruksslitage
Utrop: 2 500 kr
Halskedja 18K 2,3g 42,5cm
Utrop: 850 kr
Halskedja Pansar 18K 2,3g 38cm
Hänge 18K 0,4g Nalle med liten sten
Utrop: 200 kr
Hänge 18K 0,5g Katt
Utrop: 150 kr
Hänge 18K 0,6g Kors
Utrop: 250 kr
Parti Guld 18K brv 17,8g med stenar, defekt
Utrop: 5 200 kr
Halskedja 21K 2,2g defekt
Utrop: 750 kr
Parti Guld 14K brv 4,0g med sten, defekt
Utrop: 900 kr
Armband 8K 2,5g slitet
Utrop: 375 kr
Hänge 18K 0,8g slitet
Utrop: 225 kr
Halskedja 14K 7,6g ostämplad
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K brv 3,0g med stenar, skev
Ring S925 brv 7,3g Ø18 med stenar, sliten
Utrop: 50 kr
Ring S925 2,5g med stenar, skev
Halskedja med hängen S925 3,4g 42cm Tro, Hopp & Kärlek
Utrop: 75 kr
Tisdag 1 aug 2017