Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017
Elektronik Musik
Headset PowerBeats, Beats by Dr Dre, snr: FL4PK2D0G728, i hårt fodral, med extra oanvända hörlurskuddar
Elektronik Musik
Monster iSport superslim trådlösa hörlurar, snr: 22SM47Q3C4, modell: 190653, i fodra, med usb laddningssladd
Apple magic mouse modell: a12963vdc, snr: CC223331E9EDFFGAY, kräver 2st AA-batterier
Apple Iphone 7 Black 256GB modell: MN972QN/A A1778, snr: C6KSX25MHG7Q Imei: 355332082640028, i kartong med laddare och headphones
Asus EeeBook Modell R417MA-WX0145T, 14" HD Ready 2GB RAM, 32 GB SSD, ntel® Celeron® N2830 Processor, Intel® HD Graphics, windows 10, kod: popo5o123, med laddare
Bo Åke Adamsson, Dansande par, färglitografi, signerad samt numrerad 52/260, bildmått 67,5x50cm
Musikinstrument Övrigt
Cort GE30B Elbasförstärkare snr: IA070400784 Medföljer 3 ghs strings och Stämapparat Supreme MT-30 Metronome and tuner, ej på visning