441 - 460 av 2 319
1...222324...116 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017

Klubbad för

Klockor Rado

Rado, damur, 23mmX29mm, modell: Florence 160.3605.2N, snr:38074321, quartz, datum, stål med slitet läderband, safirglas

Utrop: 1 200 kr

Omega, fickur, oädel metall, graverat, bucklor och repor

425 kr

Utrop: 250 kr

Union Horlogère, fickur, 2 boetter S800, skadad urtavla, repigt glas

300 kr

Utrop: 200 kr

Armband med platta S925 5,1g 18,2cm, text:Faith Hope Love

100 kr

Utrop: 75 kr

Halsband 40,8cm med hänge S925 1,4g, i ask

25 kr

Utrop: 50 kr

Smyckeset S925 3,8g (Halsband 41,7cm/45,0cm, hänge med sten, örhängen 1 par) i ask

150 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Venezia S925 10,4g 50,4cm

Utrop: 150 kr

Hänge S925 0,7g, bokstaven M

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,2g, kors

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,9g, hästsko

Utrop: 50 kr

Hänge S800 7,0g

125 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S800 14,8g

150 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 2,9g, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 45,1g, defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Halsband S925 5,8g 41cm

Utrop: 100 kr

Parti silver ostämplat silver 6,5g skadat, udda

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 5,7g skadat, udda

Utrop: 50 kr

Halsband S800 1,3g Pansar 41cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband kontrollstämplat silver 26,7g Bismarck 19cm

Utrop: 300 kr