Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare, Fender, modell: Mustang I V-2, snr: CGPA13020439, med kablar. Ej med på visning,.
Smartwatch, Samsung Gear S2 Classic, repigt gorillaglas, läderband, pulsmätare, WiFi, NFC, damm- och vattentät, 1 Ghz tvåkärnig processor, med magnetisk laddstation, USB-kabel och del av extra läderband, i originalbox
Apple Iphone 6 Plus 16gb Rose Gold IMEI: 353285075271783, med laddare och skadat fodral i originalförpackning, skadat skyddsglas
Macbook Pro 15" A1286, snr: C02L23YTDV33 med laddare, 2,3GHz intel core i7, 500gb, stötskador och några repor, kod 0000
GPS, Garmin, modell: DriveSmart 60, snr: 4GC011095, med billaddare, USB-kabel, och fäste, i originalkartong
Tommy Hilfiger, herrur, 46mm, quartz, stål med gummiarmband, dag & datum, mineralglas, nr: TH.320.1.14.2193, i originalbox