Parti guld 18K 25,3g skadat
Utrop: 7 500 kr
Slät ring 18K tvåfärgad 3,8g gravyr
Utrop: 1 200 kr
Ring med pärla 14K 1,5g Ø18 1/2
Utrop: 375 kr
Örhängen med sten, 1 par, 14K 1,9g
Utrop: 450 kr
Örhängen med Camé, 1 par, 14K 1,4g
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 3,8g skadat
Hänge 18K 0,4g
Utrop: 200 kr
Etsning av Harald Arthur Sallberg "Väderkvarn vid Ålandsgatan" numrerad 32/110, 21,5 cm x 16,5 cm
Utrop: 125 kr
Armband med stenar S925 21,8g 20cm
Utrop: 300 kr
Armband med stenar Silver 28,3g 20,5cm
Örhängen med sten, 1 par, S925 4,5g
Armband med stenar S925 4,3g 18,5cm
Utrop: 75 kr
Ring med stenar S925 6,5g Ø17 3/4
Utrop: 150 kr
Brosch S925 4,2g
Utrop: 100 kr
Ring med sten S925 2,8g Ø17
Hänge med sten S925 2,0g
Hänge med stenar S925 3,5g
Armband X-länk S830 36,9g 19cm
Parti silver med stenar S830-S925 31,2g skadat, missfärgat
Halskedja S925 6,8g 60cm
Tisdag 25 jul 2017