Örhängen 1 par S925 2,4g, udda stopp
Utrop: 50 kr
Parti guld 18K 2,9g, skadat
Utrop: 850 kr
Halsband Singapore 18K 2,5g 38cm
Utrop: 800 kr
Ring 23K 4,4g, graverad, med odlad pärla
Utrop: 1 600 kr
Armband X-länk 18K 22,5g 19cm
Utrop: 6 700 kr
Slipshållare S925 3,8g
Ring S925 8,0g Ø15¾
Utrop: 200 kr
Ring S925 2,9g Ø17
Utrop: 75 kr
Ring S925 5,2g Ø18, repig
Parti silver S926 19,8g, skadat, med stenar
Utrop: 100 kr
Parti silver S830 25,7g skadat, med stenar
Utrop: 125 kr
Örhängen 1 par S830 1,8g
Örhängen 1 par S925 0,5g
Ring 10K 1,6g Ø17¼, vitguld, med sten
Utrop: 250 kr
Ring 18K 1,9g Ø19, tvåfärgad med stenar
Parti guld 18K 6,7g, defekt och graverat
Utrop: 2 000 kr
Armband 18K 4,2g, repigt
Utrop: 1 200 kr
Hänge 18K 0,9g hjärta med sten, bucklor och repor
Utrop: 275 kr
Parti guld 18K 6,3g, skadat
Utrop: 1 800 kr
Hänge 14K 3,6g, defekt
Tisdag 11 jul 2017