Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2017
Klubbad för
Svenska silvermynt 25st (1kr 18st 40%, 5kr 3st 40%, 2kr 1st 40%, 25öre 1st 60%, 2kr 1st 80%, ¼ skilling 1st)
Inramade bilder 4st. motiv från London, Picadilly, Old London, St. Pauls, St James Palace, 9,5x7cm, smutsigt glas
Grafiskt blad, Maria Heed (1954- ), "Den spelande vindens paviljong", signerad, daterad 1981, numrerad 83/225, 11,5x8cm, i ram
Målning på pannå, Iwan Broberg (1887-1975), landskapsmotiv, monogramsignerad, daterad 1950, 31x22cm, i ram