Avslutad | Pant – Tisdag 11 juli 2017
Bordsberstick Rosenholm S830 585,8g, 4 gafflar 178mm, 4 skedar 182mm, 4 knivar 200mm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft, allt repigt
Invicta, Corduba, refnr.10772, herrur, 21mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, repig boett, läderband, originalspänne, box, cert ej ifyllt
Champion, Outlander, refnr.C1097, herrur, 47mm, stål, quartz, kronograf, datum, repigt mineralglas, stållänk, viklås, extra länkbitar, i box
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6, modellnr.SM-G920F, imei: 355922075548160, 32GB, repig skärm, med laddare och manualer, i originalkartong
Högtalare, Harman/Kardon Onyx Studio, snr.FC0005-0886791, med strömkabel. Ej med på visning.
Högtalare, Harman/Kardon Onyx Studio, snr.FC0005-0886769, med strömkabel. Ej med på visning.
Iphone 6 Plus, Apple, 16GB, IMEI: 35 438406 092854 6, med skyddsglas, laddare, i originalbox, små nagg, låst till Telenor, utan SIM
Läsplatta Samsung galaxy tab S2, 32GB IMEI: 359593065917800, i original box med laddare, repig
Ipad Air, A1474, 16GB, snr: DMPQ1KZ4FK10, Apple-ID/icloud-låst, repig, med laddare, i originalbox
Fritid Övrigt
Hästsadel, Stübben, Siegfried, 15" hoppsadel, med sadelgjord, slitage. Ej med på visning.
Fritid Övrigt
Hästsadel, Stübben, Scandica, 17,5" dressyrsadel, med sadelgjord, slitage. Ej med på visning.
Folkdräkt, Bohuslän, med blus, kjol, väst, förkläde, ficka, storlek: ca.40-42, gulnat tyg
Spel till PlayStation 4, 4st. Saint Seiya: Soldiers Soul, Giana Sisters Twisted Dreams, One Piece: Pirate Warriors 3, Dragon Ball Xenoverse, ett fodral skadat