Ring 18K 4,2g, graverad, vitguld
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 4,6g Ø17¼, vitguld, graverad, med prinsesslipad diamant 1xca.0,15ct
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 20K 18,1g, graverat
Utrop: 5 800 kr
Ring 18K 3,8g, graverad
Parti guld 18K 2,1g defekt
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 22,2g graverat
Utrop: 6 600 kr
Ring 18K 2,7g Ø18½, med diamant 1xca.0,01ct
Ring 18K 1,4g, skev, med rosenslipad diamant 1xca.0,06ct
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 0,3g, med sten
Utrop: 125 kr
Brosch 18K 4,1g
Medaljong 18K 11,2g, repor, bucklor med odlade pärlor
Utrop: 3 400 kr
Ring 18K 9,4g Ø17, med repig sten
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 4,3g, skev, med diamanter 3xca.0,02ct
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 4,5g Ø17¾, skev, med diamanter 14xca.0,01ct
Hängen 2st. 18K brv: 25,0g, med plast och stenar
Halsband 18K 9,5g 43cm
Utrop: 2 800 kr
Örhängen 1 par 18K 1,4g, böjda stift, saknar stopp, med diamanter 12xca.0,005ct
Halsband Kejsar S925 79,7g 51cm, buckligt lås
Örhängen 1 par 14K 4,4g
Utrop: 1 100 kr
Armband X-länk 18K 20,1g 19,5cm
Utrop: 6 400 kr
Tisdag 4 jul 2017