Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2017
Klockor LIP
Rolex, Oyster Perpetual Date, Submariner, Chronometer, Ref nr. 16613, 40mm, Snr P770309, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, fliplocklänk (repig), viklås, liten repa på¨ringen, något skadad krona, cert nov-01, box, ytterkartong, extra länkbitar
Digitalkamera, Sony Nex-5, objektiv Sony 3.5-5.6/18-55mm, blixt Sony, laddare, USB-kabel, kameraväsk
iPhone 5s, Apple, modell: A1457, 16GB, Imei: 358828058508856, snr:DNPM3HXVFFG9, lösenkod: 123456
Tavla, akryl och lack på aluminium, signerad Leif Jacobsson, "Spegling", daterad 2007, 32x35cm
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Core, modellnr: SM-G386F, IMEI:355676060755608, snr:R28F80YYJXW, fabriksåterställd, med laddare
Bärbar gaming dator, Asus G-series modell G751J, snr:F6L0WU167836263, nyskick i kartong, med strömsladd och HDMI-kabel
Soundbar Canton Digital Movie DM 50 SE med fjärrkontroll och strömsladd snr:147425. Ej med på visning.