Armband 18K 24,7g Bismarck me d4 berlocker skador finns
Utrop: 7 400 kr
Armband 21K 38,4g skador finns
Utrop: 13 000 kr
Halskedja 18K 6,5g Bismarck 43cm
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 21K 54,1g skador finns
Utrop: 18 400 kr
Halskedja 18K 46,2g 46cm
Utrop: 13 400 kr
Ring 18K 4,2g med diamant ca0,65ct skada på rondisten Ø16¾
Örringar ett par 18K 6,2g Ø5,8cm
Utrop: 2 800 kr
Pärlcollier med lås i 18K pärlor Ø7,2-7,3mm 49cm
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 5,0g graverat
Utrop: 1 500 kr
Halscollier 18K 17,9g 42cm
Utrop: 6 900 kr
Armband 18K 25,9g X-länk med stav skador finns 18cm
Utrop: 7 700 kr
Ring 18K 4,4g vitguld med diamanter 30xca0,003ct Ø16
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 5,9g vitguld med diamanter 1xca0,10ct 32xca0,01ct Ø16¼
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K 7,4g med diamanter tot 0,07ct, Ø17¾ repor finns
Utrop: 2 300 kr
Parti guld 18K trasigt
Utrop: 700 kr
Örhängen ett par 18K 1,9g med stenar och pärlor
Ring 18K 4,0g graverad
Hänge 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Halskedja 18K 1,6g Venezia 38cm
Utrop: 600 kr
Hänge 18K 0,1g trasigt
Utrop: 50 kr
Tisdag 4 jul 2017