2261 - 2280 av 2 372
1...113114115...119 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2017

Klubbad för

Armband 18K 24,7g Bismarck me d4 berlocker skador finns

Utrop: 7 400 kr

Armband 21K 38,4g skador finns

Utrop: 13 000 kr

Halskedja 18K 6,5g Bismarck 43cm

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 21K 54,1g skador finns

Utrop: 18 400 kr

Halskedja 18K 46,2g 46cm

Utrop: 13 400 kr

Ring 18K 4,2g med diamant ca0,65ct skada på rondisten Ø16¾

Örringar ett par 18K 6,2g Ø5,8cm

Utrop: 2 800 kr

Pärlcollier med lås i 18K pärlor Ø7,2-7,3mm 49cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 5,0g graverat

Utrop: 1 500 kr

Halscollier 18K 17,9g 42cm

Utrop: 6 900 kr

Armband 18K 25,9g X-länk med stav skador finns 18cm

Utrop: 7 700 kr

Ring 18K 4,4g vitguld med diamanter 30xca0,003ct Ø16

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 5,9g vitguld med diamanter 1xca0,10ct 32xca0,01ct Ø16¼

3 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 7,4g med diamanter tot 0,07ct, Ø17¾ repor finns

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K trasigt

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 18K 1,9g med stenar och pärlor

Utrop: 700 kr

Ring 18K 4,0g graverad

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,3g

150 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja 18K 1,6g Venezia 38cm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,1g trasigt

Utrop: 50 kr