1601 - 1620 av 1 731
1...808182...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2017

Klubbad för

Brosch med stenar S835 14,9g

150 kr

Utrop: 75 kr

Brosch förgylld S830 10,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 5,0g skev nål

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Löv S830 8,7g

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par clips S800 7,5g

75 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 2st S925 9,3g 19½

Utrop: 225 kr

Hänge med stenar S925 1,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband S830 18cm 33,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Kopp S830 118,9g graverad

Utrop: 600 kr

Smyckeset om halssmycke 43,5cm och armband 18,5cm S925 19,6g

200 kr

Utrop: 225 kr

Smyckeset om halssmycke 42cm och armband 18,5cm S925 25,1g

Utrop: 275 kr

Parti silver S925 14,5g innehåller sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring med sten S925 3,8g Ø18½

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge med sten S925 5,9g Ø18¼

Utrop: 125 kr

Hänge med sten S925 0,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten S925 3,7g Ø16½

Utrop: 100 kr

Ring med stenar S925 2,9g Ø17

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar S925 3,6g Ø17¾

Utrop: 100 kr

Ring trinity S925 6,5g Ø17 med diamant ca0,01ct signerad HDIA 925/1

275 kr

Utrop: 150 kr

Ring med stenar S925 4,4g Ø17

75 kr

Utrop: 100 kr