Ring S925 7,9g Ø20¼
Utrop: 200 kr
Parti silver 36,5g skadat
Halsband S925 8,0g 52cm
Utrop: 125 kr
Halsband 2st S925 56,3g skadat
Utrop: 275 kr
Parti silver 42,9g skadat och graverat
Ring S925 21,3g skadad
Utrop: 100 kr
Parti silver 80,2g graverat
Utrop: 375 kr
Ring S925 17g "Mirakel" repig Ø16½
Utrop: 75 kr
Michael Kors Damur MK-5314 Quartz kronograf och datum Ø43mm
Utrop: 800 kr
Halsband ostämplat silver 109,3g Kejsarlänk 51cm
Armband S925 40,2g skadat
Tändare Dupont förgylld snr 16IEH44 med certifikat i ask
Utrop: 600 kr
Certina Herrur DS Podium quartz datum stål nr26071294266
Utrop: 1 200 kr
Brosch S935 9,3g med stenar
Halsband S925 48,4g Pansar 51cm
Utrop: 550 kr
Halsband 18K 3,9g 48cm
Halsband 18K 2,5g Venezia 44,5cm
Halsband 18K 3,4g Venezia 45cm
Utrop: 1 100 kr
Halsband 18K 1,8g Pansar 42cm
Armband 18K 1,2g 18,2cm
Tisdag 27 jun 2017