301 - 320 av 1 731
1...151617...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juni 2017

Klubbad för

Ring S925 7,9g Ø20¼

Utrop: 200 kr

Parti silver 36,5g skadat

150 kr

Utrop: 200 kr

Halsband S925 8,0g 52cm

Utrop: 125 kr

Halsband 2st S925 56,3g skadat

250 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 42,9g skadat och graverat

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 21,3g skadad

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver 80,2g graverat

Utrop: 375 kr

Ring S925 17g "Mirakel" repig Ø16½

100 kr

Utrop: 75 kr

Michael Kors Damur MK-5314 Quartz kronograf och datum Ø43mm

Utrop: 800 kr

Halsband ostämplat silver 109,3g Kejsarlänk 51cm

Utrop: 800 kr

Armband S925 40,2g skadat

200 kr

Utrop: 200 kr

Tändare Dupont förgylld snr 16IEH44 med certifikat i ask

550 kr

Utrop: 600 kr

Certina Herrur DS Podium quartz datum stål nr26071294266

Utrop: 1 200 kr

Brosch S935 9,3g med stenar

Utrop: 200 kr

Halsband S925 48,4g Pansar 51cm

425 kr

Utrop: 550 kr

Halsband 18K 3,9g 48cm

Utrop: 1 200 kr

Halsband 18K 2,5g Venezia 44,5cm

Utrop: 800 kr

Halsband 18K 3,4g Venezia 45cm

Utrop: 1 100 kr

Halsband 18K 1,8g Pansar 42cm

475 kr

Utrop: 600 kr

Armband 18K 1,2g 18,2cm

350 kr

Utrop: 375 kr