Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2017
Klubbad för
Armbandsur Longines 18K, brv 39,3g, Ø34mm, boettnr: 404030 17852827, trasigt läderarmband, gravyr, går ej, defekt krona, box
Handväska Bottega Veneta, ljus beiget läder, nr: 239986 V0051 9720, L: ca 34cm, B: ca 19cm, D: ca 23cm, med dustbag, torrsprickor i handtag, små fläckar på undersidan, slitage på knapp
Armbandsur Tissot Seastar 18K, quartz, brv 29,5g, Ø34mm, datum, läderarmband, graverad, går ej, repor på boett och glas
Armbandsur Certina 14K brv 10,6g, Ø19mm, manuell, läderarmband med gulddetaljer, defekt