601 - 620 av 2 322
1...303132...117 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2017

Klubbad för

Halskedja Bismarck doserad 18K 9,3g 44cm, liten buckla i länk

Utrop: 2 800 kr

Armbandsur Longines 18K, brv 39,3g, Ø34mm, boettnr: 404030 17852827, trasigt läderarmband, gravyr, går ej, defekt krona, box

Utrop: 3 500 kr

Halssmycke S925 35,0g Ø11cm, stel, öppen modell

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring S925 8,5g, skev

150 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,2g Ø15½, sliten

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,9g

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 51,8g 57cm, ärjad

Utrop: 375 kr

Armband Pansar med platta S925 122,7g 21cm, små repor

Utrop: 850 kr

Halskedja Pansar S925 140,0g 51cm, saknar 1 låsögla

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti Silver S925 brv 50,5g defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti Silver S925 brv 46,6g, defekt

Utrop: 250 kr

Manschettknappar 1 par S925 27,2g, emalj, repiga

75 kr

Utrop: 100 kr

Brosch S830 9,3g sliten

125 kr

Utrop: 50 kr

Parti Guld 18K brv 6,2g defekt

Utrop: 1 800 kr

Hängen S925 brv 1,5g med stenar, slitet

25 kr

Utrop: 50 kr

Handväska Bottega Veneta, ljus beiget läder, nr: 239986 V0051 9720, L: ca 34cm, B: ca 19cm, D: ca 23cm, med dustbag, torrsprickor i handtag, små fläckar på undersidan, slitage på knapp

Utrop: 3 600 kr

Armbandsur Tissot Seastar 18K, quartz, brv 29,5g, Ø34mm, datum, läderarmband, graverad, går ej, repor på boett och glas

Utrop: 2 900 kr

Armbandsur Certina 14K brv 10,6g, Ø19mm, manuell, läderarmband med gulddetaljer, defekt

600 kr

Utrop: 600 kr

Parti Silver S925 brv 15,10g, defekt

75 kr

Utrop: 75 kr

Armbandsur Jaeger LeCoultre Master Control, stål, automat, ca Ø40mm, ref: 176.8.64.S, snr: 2791119, datum, månfas, glasboett, svart original läderarmband (slitet), med viklås , liten repa vid horn på boett

29 500 kr

Utrop: 30 000 kr