Parti silver S830 8,8g
Utrop: 50 kr
Pärlocollier, 65cm, lås S925, odlade saltvattenspärlor 5,9-6,5mm, slitage
Utrop: 125 kr
Ringar 2st 14K 13,5g med stenar, slitet
Utrop: 3 000 kr
Ringar 2st 18K brv 5,1g, slitet, gravyr
Utrop: 1 500 kr
Ring 9K 2,7g med pärla, skev
Utrop: 375 kr
Parti Guld 18K brv 3,10g med sten, skevt och udda
Utrop: 900 kr
Parti Guld 18K brv 25,5g med stenar, defekt
Utrop: 7 600 kr
Halskedja Figaro 18K 5,8g 50cm
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K 1,7g Ø16¼ tvåfärgad med diamanter 30xca0,005ct, aning skev
Utrop: 500 kr
Ring 18K 1,7g Ø16¼ med röda stenar, aning skev
Parti Guld 21K brv 17,7g med stenar, skevt
Utrop: 6 000 kr
Ring 10K brv 6,0g med stenar, skevt
Utrop: 750 kr
Parti Guld 21K brv 24,6g defekt
Utrop: 8 400 kr
Pärlarmband, brv 8,6g, lås 14K, buckla på lås, slitage på pärlor
Utrop: 100 kr
Pärlhalsband, brv 21,5g, lås 18K, slitage på pärlor, defekt lås
Utrop: 350 kr
Ring 18K 2,1g Ø16¼ med odlade pärlor
Utrop: 850 kr
Ring 14K 1,5g Ø16½ vitguld med stenar och diamant 1xca0,01ct
Parti Guld 21K brv 5,5g, slitet och skevt
Utrop: 1 800 kr
Parti Guld 18K brv 14,3g med stenar, skevt, ostämplat, trasigt
Utrop: 4 200 kr
Hänge 18K 0,6g
Utrop: 150 kr
Måndag 5 jun 2017