Parti Silver S830 31,0g skador finns
Utrop: 150 kr
Brosch Silver S830 5,5g
Utrop: 50 kr
Halskedja Silver S925 7,0g 71cm
Utrop: 100 kr
Armband Silver S925 45,1g 20cm
Utrop: 500 kr
Halskedja Silver S830 28,7g 67,5g
Utrop: 425 kr
Ring 18K 2,4g Sliten,
Utrop: 750 kr
Ring 18K skador finns 5,1g Ø19
Utrop: 1 500 kr
Sked Silver S830 Chippendale 207mm 55,6g
Utrop: 275 kr
Tårtspade skadad Silver S830 44,5g saknar skaft
Utrop: 225 kr
Sax med silverskaft S830 53,7g
Utrop: 125 kr
Hänge 18K med sten 0,5g
Hänge 18K med sten 0,7g
Örhängen ett par 18K med pärlor 1,9g
Utrop: 850 kr
Knivar 6st Rosenholm Silver S830 416,3g 200mm
Utrop: 1 100 kr
Skedar 6st Rosenholm Silver S830 238,6g 182mm
Utrop: 1 200 kr
Kaffeskedar 12st Rosenholm Silver S830 171,5g 120mm
Gafflar 6st Rosenholm Silver S830 225,6g 181mm
Skedar 3st Rosenholm Silver S830 154,5g 197mm
Xperia Z2 Tablet med USB laddare, modell, SGP511,serienr 430102340001011
Silverfat S830 1712g, 40,5x51,5cm repor finns
Utrop: 8 200 kr
Måndag 5 jun 2017