2301 - 2320 av 2 322
1...115116117 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2017

Klubbad för

Parti Silver S830 31,0g skador finns

125 kr

Utrop: 150 kr

Brosch Silver S830 5,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 7,0g 71cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband Silver S925 45,1g 20cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja Silver S830 28,7g 67,5g

Utrop: 425 kr

Ring 18K 2,4g Sliten,

Utrop: 750 kr

Ring 18K skador finns 5,1g Ø19

Utrop: 1 500 kr

Sked Silver S830 Chippendale 207mm 55,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Tårtspade skadad Silver S830 44,5g saknar skaft

Utrop: 225 kr

Sax med silverskaft S830 53,7g

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K med sten 0,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K med sten 0,7g

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par 18K med pärlor 1,9g

Utrop: 850 kr

Knivar 6st Rosenholm Silver S830 416,3g 200mm

2 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar 6st Rosenholm Silver S830 238,6g 182mm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 12st Rosenholm Silver S830 171,5g 120mm

750 kr

Utrop: 850 kr

Gafflar 6st Rosenholm Silver S830 225,6g 181mm

2 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar 3st Rosenholm Silver S830 154,5g 197mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Xperia Z2 Tablet med USB laddare, modell, SGP511,serienr 430102340001011

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Silverfat S830 1712g, 40,5x51,5cm repor finns

Utrop: 8 200 kr