Parti uld 18K 10,5g gravyr
Utrop: 3 000 kr
Ring 18K 5,3g med diamant 1xca0,04ct Ø19¼ repig
Utrop: 1 600 kr
Armband 18K 15,0g 18,5cm
Utrop: 4 400 kr
Ring 18K vitguld 2,6g med diamant 1xca0,04ct Ø17½
Utrop: 1 200 kr
Medaljong 18K 4,1g öglan naggad
Kedja Venezia 18K 3,3g 43cm
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 0,9g signerad Pernilla Wiberg
Utrop: 400 kr
Örhängen ett par 18K med stenar, lite skeva
Hänge "hästsko" 18K 0,6g
Utrop: 200 kr
PArti guld 18K 4,6g Ø18½ repig, skev
Utrop: 1 400 kr
Tissot 18K manuell, boettstorlek 17mm, armband i stål
Utrop: 750 kr
Omega Constellation automatic, kronometer, datum, med flexiband, gravyr
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K 3,7g Ø21 med sten, skev
Ring 18K 3,1g Ø21 gravyr
Utrop: 900 kr
Armband 14K 46,1g 21cm repigt
Utrop: 10 400 kr
Armband 18K 8,0g
Kedja doserad Bismarck 18K 33,8g 45cm
Utrop: 10 600 kr
Ring 18K 3,6g Ø18½ med diamanter 3xca0,06ct, gravyr
Collier 18K 31,6g 43cm
Utrop: 12 000 kr
Ring 18K 5,6g Ø19 gravyr
Utrop: 1 700 kr
Måndag 5 jun 2017