Örhängen ett par 18K 1,1g
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 18g graverat
Ringar 4st 21K 14,3g skadade
Örhängen ett par 21K 8,5g
Utrop: 2 900 kr
Armband 21K 9,6g 18cm
Örhängen ett par 21K 3,7g med stenar
Ring 21K 3,6g skadad
Armband 18K 4,4g med platta 18cm
Hänge 18K 4,6g Krucifix tvåfärgat
Halsband 18K 4,1g 49cm
Damur Certina 14K med länk i 18K skadat, bruttovikt 17,6g
Utrop: 3 600 kr
Parti guld 18K trasigt slitet 31,8g
Utrop: 9 400 kr
Halskedja 18K Venezia 2,5g 43,5cm
Utrop: 1 000 kr
Halskedja 18K Pansar 3,1g 56cm
Halskedja 18K 3,7g 60,5cm
Utrop: 1 100 kr
Halskedja 18K doserad Bismarck 46cm
Utrop: 2 600 kr
Armband 18K Bismarck 18g 18,5cm
Utrop: 5 800 kr
Armring 18K 20,7g Ø6,4cm repor finns
Utrop: 6 200 kr
Halscollier 14K 16,7g 47cm
Utrop: 4 000 kr
Damur Certina manuell med integrerad länk 18cm, allt 18K skador finns bruttovikt 26,4g
Utrop: 6 000 kr
Måndag 5 jun 2017