2041 - 2060 av 2 322
1...102103104...117 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2017

Klubbad för

Hänge 18K 0,4g Hästsko

Utrop: 200 kr

Ring 14K 1,8g Ø18¾

Utrop: 400 kr

Halsband 21K 39,4g ca45cm

Utrop: 13 400 kr

Halsband 18K 1,6g 42cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 4,7g graverat

Utrop: 1 400 kr

Halsband 18K 10g 50,5cm

Utrop: 2 900 kr

Ring 21K 5,4g med sten Ø16½

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 1g Ømindre än 12

Utrop: 300 kr

Omega Fickur silver 0,800 med doublekedja

750 kr

Utrop: 300 kr

Halsband 21K 2,1g 43,0cm

Utrop: 750 kr

Mynt Övrigt

Samlarmynt 7st, S925 91,3g

Utrop: 500 kr

Cigarettetui S835 129,0g, repor, små skador

500 kr

Utrop: 600 kr

Armband 18K 33,8g skadat

Utrop: 9 900 kr

Ringar 2st 21K 6,1g skadade

Utrop: 2 100 kr

Ring 14K 4,5g tvåfärgad med sten skadad graverad

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 23,5g graverad med diamant ca0,92ct löst infattad

Pärlcollier med odlade sötvattenspärlor barocka rosa med lås 18K med diamant ca0,03ct 5g 56cm

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Armband 18K 11,3g ihålig Pansar 18,5cm

Utrop: 3 500 kr

Halsband 18K 17,3g vitguld Ankar med integrerade hängen utan öppning 69cm

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Armring 18K 5,9g, öppningsbar, skadad

Utrop: 1 700 kr