121 - 140 av 208
1...678...11 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 juni 2017

Klubbad för

VÄSKA, CHANEL, ljusbrunt läder, detaljer i vitmetall, stitch, 35x26x13cm, hologrammärkt 15063681, visst slitage på hörnen.

Utrop: 8 500 kr

CLUTCH, LOUIS VUITTON, Printemps ete, svart mocka, svart skinnlack, monogram, 25x17x5cm, dustbag,

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Pelages et Camouflage, Aline Honore, 100% siden, 90x90cm, leopard i rosa, cerise, vitt.

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cavaliers Du Caucase, Annie Faivre, 100% siden, 140x140cm, blå, lila, vit, brun.

3 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Carré en Carrés, Bali Barret, 100% siden, 140x140cm, röd, rosa, brun.

3 100 kr

Utrop: 2 200 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV51/S 005 LE 5815, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

850 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, flätat tyg, brunt läder, stl 35½, klack 11cm, platå 3cm, skopåse

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Pumps, tyg, Flora, beige läder, stl 36, klack 7cm, skopåse.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, VALENTINO, Garavani, svart läder, detaljer i gulmetall, 21x147cm.

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, YSL, Muse bag, olivgrönt läder, detaljer i gulmetall, 44x34x15cm, lås samt nyckel, dustbag, visst slitage på hörnen.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, mörkblått metallic läder, detaljer i gulmetall, 35x23x12cm, avtagbar axelkedja, dustbag, visst slitage på hörnen,

Utrop: 3 200 kr

Kläder Skor

SKOR, PRADA, beige läder, spänne i gulmetall, stl 36½, klack 12cm, 2,5cm platå, skopåse,

Utrop: 850 kr

Accessoarer Ipadfodral

IPAD FODRAL, VALENTINO Garavani, Rockstud ,rosa läder med nitar, 15x21 cm.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy coin purse, monogram canvas, 10,5x8x2cm, dustbag, originalask, kvitto från 2007

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHANEL, svart caviar läder med gulmetall detaljer, 40x28x9 cm, 1990-tal, cert. 0857855, fläck på fodret, visst slitage,

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Shopping Tote, svart caviar läder, detaljer i vitmetall, 39x30x12cm, hologrammärkt 17624101, cert, fläckigt foder.

Utrop: 16 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, Guccissima, rödbrunt läder med gulmetall spänne, 12x11 cm, mynt, sedel, 10 st kontokortsfack.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, GUCCI, Jackie, mörkrött ormskinn, detaljer i gulmetall, 45x32x6cm, dustbag.

8 000 kr

Utrop: 8 500 kr

VÄSKA, CÉLINE, Cabas, grått läder, 30x40x14cm, visst slitage, någon fläck.

Utrop: 2 900 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Loafer, ljusblått läder, stl 36, bambu detalj, dustbag,

700 kr

Utrop: 800 kr