Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 juni 2017
VÄSKA, CHANEL, ljusbrunt läder, detaljer i vitmetall, stitch, 35x26x13cm, hologrammärkt 15063681, visst slitage på hörnen.
CLUTCH, LOUIS VUITTON, Printemps ete, svart mocka, svart skinnlack, monogram, 25x17x5cm, dustbag,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Pelages et Camouflage, Aline Honore, 100% siden, 90x90cm, leopard i rosa, cerise, vitt.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cavaliers Du Caucase, Annie Faivre, 100% siden, 140x140cm, blå, lila, vit, brun.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Carré en Carrés, Bali Barret, 100% siden, 140x140cm, röd, rosa, brun.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, BV51/S 005 LE 5815, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.
VÄSKA, YSL, Muse bag, olivgrönt läder, detaljer i gulmetall, 44x34x15cm, lås samt nyckel, dustbag, visst slitage på hörnen.
VÄSKA, MARC JACOBS, mörkblått metallic läder, detaljer i gulmetall, 35x23x12cm, avtagbar axelkedja, dustbag, visst slitage på hörnen,
Kläder Skor
SKOR, PRADA, beige läder, spänne i gulmetall, stl 36½, klack 12cm, 2,5cm platå, skopåse,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy coin purse, monogram canvas, 10,5x8x2cm, dustbag, originalask, kvitto från 2007
VÄSKA, CHANEL, svart caviar läder med gulmetall detaljer, 40x28x9 cm, 1990-tal, cert. 0857855, fläck på fodret, visst slitage,
VÄSKA, CHANEL, Shopping Tote, svart caviar läder, detaljer i vitmetall, 39x30x12cm, hologrammärkt 17624101, cert, fläckigt foder.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Guccissima, rödbrunt läder med gulmetall spänne, 12x11 cm, mynt, sedel, 10 st kontokortsfack.
VÄSKA, GUCCI, Jackie, mörkrött ormskinn, detaljer i gulmetall, 45x32x6cm, dustbag.