Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 juni 2017
CLUTCH/PLÅNBOK, BURBERRY, brunt läder, detaljer i gulmetall, 20x11cm, avtagbart handtag, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, BOTTEGA VENETA, rött läder, stl 38, klack 13 cm, flätad platå 3,5 cm, skopåsar, kartong.
VÄSKA, TOUS, beige och svart canvas, svart läder, detaljer i gulmetall, 28x22x8cm
VÄSKA, TOUS, ShoppingTote, svart och beige canvas, svart läder, detaljer i gulmetall, 35x36x9cm,
VÄSKA, FENDI, vitt och grönt ormskinn, detaljer i vitmetall, 27x13x4,5cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, FENDI, grönt och vitt ormskinn, detaljer med pärlor, stl 39, klackhöjd 10,5cm, skopåse.
VÄSKA, GUCCI, Tassle Chain, svart läder, detaljer i gulmetall, 17x12x5cm, toffs, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, vinrött saffianoläder, detaljer i gulmetall, 23x20x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, 2512, 484 58 17, gulgröna bågar, tonade glas, etui.
SOLGLASÖGON, MULBERRY, vintage, Wallis, brunmelerade bågar, bruna glas, lite repor.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 25x35x18cm, visst slitage, från 1995.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Bucket, monogram canvas, 22x26x15cm, renoverat foder, saknar innerpochett.