Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017
Klubbad för
Alltime Armbandsur 18K ca7,5g manuell, plastglas Ø33mm små repor, datum, 21 Jewels Incabloc, boettno. 2762-2782, brunt läderarmband 16-20cm
Armband manglad Pansar med säkerhetskedj aoch kistlås 18K 11,4g 19cm stämplad GD&Co S8
Hänge i vitguld med pärla och diamanter 2xca0,05ct 3xca0,01ct 18K ca3,6g 2,8cm visst rodinerings behov