Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017
Väska i skinn, Michael Kors, size one, oanvänd, kvitto Illum Köpenhamn sept-2016, dustbag
Väska i skinn, Gucci, modell 443499, offwhite, kvitto Gucci Berlin sept-2016, lietn läppstickfläck insida, obetydlig fläck utsida, ett par mindre skönhetsfel på kantlist.
TAG HEUER, Professional (200m), stål/18K roséguld, quartz, Snr. AL1718, Refnr. WN1351, 29 mm safirglas, datum, stållänk 17cm med viklås, små repor på glasring, i ask med manual och ytterbox. Batteribyte behövs.
Parti guld graverat 18K 18g Ø21 med dia 1xca0,10ct Ø16¼ med dia 1xca38ct 8xca0,03ct (TW Si)
Elbas äldre Ibanez made in Japan, ej helt original, bra band, saknar ratt till tonkontroll, roadworn patina slitage