381 - 400 av 1 504
1...192021...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017

Klubbad för

Väska i skinn, Michael Kors, size one, oanvänd, kvitto Illum Köpenhamn sept-2016, dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Pansar 18K 1,7g 40,5cm svenskstämplad

475 kr

Utrop: 600 kr

Ring i vitguld med diamanter 7xca0,01ct 18K 7,2g Ø17 ¾

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Collier Thomas Sabo med blå sten S925 brv9,0g 40,5cm/43cm stämplad TS med etui

Utrop: 400 kr

Väska i skinn, Gucci, modell 443499, offwhite, kvitto Gucci Berlin sept-2016, lietn läppstickfläck insida, obetydlig fläck utsida, ett par mindre skönhetsfel på kantlist.

4 800 kr

Utrop: 5 800 kr

TAG HEUER, Professional (200m), stål/18K roséguld, quartz, Snr. AL1718, Refnr. WN1351, 29 mm safirglas, datum, stållänk 17cm med viklås, små repor på glasring, i ask med manual och ytterbox. Batteribyte behövs.

Utrop: 4 200 kr

Parti guld graverat 18K 18g Ø21 med dia 1xca0,10ct Ø16¼ med dia 1xca38ct 8xca0,03ct (TW Si)

7 600 kr

Utrop: 8 800 kr

Hänge / Berlock Nyckel 18K 1,4g 2,5cm liten lagning på öglan

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge / Berlock Snigel 18K 1,2g

300 kr

Utrop: 375 kr

Hänge / Berlock Spindel 18K 1,2g stämplar

Utrop: 550 kr

Hänge / Berlock Hjärta 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Hänge / Berlock Bil 18K 1g

Utrop: 500 kr

Hänge / Berlock Klacksko 18K 1,0g svenskstämplad

400 kr

Utrop: 500 kr

Hänge / Berlock Kikare 18K 1,1g stämplad UNO*AR

Utrop: 500 kr

Parti guld defekt 14K brv5,5g med stenar

Utrop: 1 100 kr

Ring med grön sten 18K brv2,5g Ø17 stämplad K&EC C9

Utrop: 800 kr

Elbas äldre Ibanez made in Japan, ej helt original, bra band, saknar ratt till tonkontroll, roadworn patina slitage

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Ring med diamanter 3xca0,038ct och blå stenar 18K brv3,8g Ø17 stämplad HS Q10

Utrop: 1 800 kr

Örhängen Creoler 18K 2,4g stämplade GFAB

Utrop: 1 100 kr

Halsband doserad X-länk 18K 12,2g längd 41,5cm bredd 5-8mm stämplad J&A P10

Utrop: 3 700 kr