Örhängen ett par 18K 1,2g
Utrop: 550 kr
Mormorsur 18K Aero Whats, osäker funktion
Utrop: 600 kr
Hänge 14K 1,0g skadad
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K 1,9g skador finns
Armband 18K 6,3g Skadat
Utrop: 2 000 kr
Hänge 18K 1,4g med stenar
Örhängen ett par 18K 1,5g
Utrop: 700 kr
Hänge 18K 0,8g
Utrop: 375 kr
Ring 18K 2,6g Ø18½
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 4,4g Skadat
Utrop: 1 400 kr
Armband 18K 11,9g ihåligt, skador finns
Parti guld 18K 2,4g skador finns
Utrop: 750 kr
Klackring 18K 7,9g graverad
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K 21,5g
Utrop: 6 600 kr
ID-Bricka 14K 1,3g graverad
Utrop: 300 kr
Ring 14K 2,2g Ø17¼,
Hänge 14K 1,1g
Halskedja 18K Pansar 5,0g 50cm
Hänge 18K 0,7g repor finns
Utrop: 225 kr
Ring 18K 1,6g skadad skena
Utrop: 500 kr
Tisdag 9 maj 2017