1681 - 1700 av 1 880
1...848586...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2017

Klubbad för

Hänge 18K skadad 1,0g

Utrop: 300 kr

Hänge 21K 2,4g

Utrop: 850 kr

Halskedja 18K vitguld skadad 43cm 2,1g

Utrop: 700 kr

Halskedja 18K 42cm 2,0g

Utrop: 800 kr

Parti guld 14K skador finns 6,3g

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 19cm 5,5g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 14K ett par 3,5g

Utrop: 850 kr

Smycken Klockarmband

Klockarmband 14K 15,5cm 7,8g

Utrop: 2 000 kr

Boett 14K skrot 3,0g

Utrop: 750 kr

Ring 18K repor Ø16¾ 4,3g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K repor Ø17 4,5g

Utrop: 1 400 kr

Armring 18K Gucci defekt i formen 9,1g

4 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K med diamanter 5xc0,04ct Ø17 3,3g

Utrop: 2 100 kr

Armband 18K trasigt 4,2g

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K med diamanter 3xca0,01ct Charlotte Lynggaard/Ole 3,4g

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K graverad Ø17 2,2g

Utrop: 700 kr

Ringar 18K graverade Ø16¾-17 6,6g

Utrop: 2 100 kr

Ring 14K med blå sten skador finns 4,9g

Utrop: 1 500 kr

Ring 21K med stenar skador finns 1,7g

Utrop: 600 kr

Halskedja 21K 39cm 1,9g

Utrop: 700 kr