Hänge 18K skadad 1,0g
Utrop: 300 kr
Hänge 21K 2,4g
Utrop: 850 kr
Halskedja 18K vitguld skadad 43cm 2,1g
Utrop: 700 kr
Halskedja 18K 42cm 2,0g
Utrop: 800 kr
Parti guld 14K skador finns 6,3g
Utrop: 1 500 kr
Armband 18K 19cm 5,5g
Utrop: 2 200 kr
Örhängen 14K ett par 3,5g
Klockarmband 14K 15,5cm 7,8g
Utrop: 2 000 kr
Boett 14K skrot 3,0g
Utrop: 750 kr
Ring 18K repor Ø16¾ 4,3g
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K repor Ø17 4,5g
Armring 18K Gucci defekt i formen 9,1g
Utrop: 3 600 kr
Ring 18K med diamanter 5xc0,04ct Ø17 3,3g
Utrop: 2 100 kr
Armband 18K trasigt 4,2g
Hänge 18K med diamanter 3xca0,01ct Charlotte Lynggaard/Ole 3,4g
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K graverad Ø17 2,2g
Ringar 18K graverade Ø16¾-17 6,6g
Ring 14K med blå sten skador finns 4,9g
Ring 21K med stenar skador finns 1,7g
Utrop: 600 kr
Halskedja 21K 39cm 1,9g
Tisdag 9 maj 2017