Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017
Väska Louis Vuitton Delightful MM Monogram Modell: M40353, Snr: FL3172, användnings slitage och missfärgat tyg på insidan, kvitto från från Magasin De Copenhauge
Visa varaElektronik Övrigt
Espressomaskin Isomac Giada med filter, mått, manual, startar med sladd och motor går igång. Ej med på visning.
Örhängen 4 par varav ett par med stenar, Hänge med sten S925 4,7g, saknas en stopper
Mynt Övrigt
Minnesmynt 4st olika motiv S830 101,7g, från Sverige, Finland, Belgien och Nederländerna
Bestick 23st, Bordsknivar 7st 202mm, Bordsskedar 8st 175mm, Bordsgafflar 8st 172mm, S830 MEMA modell Gammal Dansk brv 1349,9g
Apple Iphone 6S 16gb, operatör Comviq, mod MG482QN/A, imei 35 696006 886648 7, lös skärm, sliten
Apple Iphone 6s 16GB, använd till Comviq, Imei: 355418075081054 med laddare i kartong
Apple Iphone 6s 16GB använd till Comviq, Imei: 353316070824639, med laddare i kartong, bruksslitage, små repor i glas
Visa varaElektronik Telefoner
Samsung Galaxy S7 32gb, med laddare ej original, Imei 357350077557245, Snr R58H23CDJHX, Modell: SM-G930F, bruksslitage på hörn och runt om, använd till okänd operatör
Samsung Galaxy S6 Edge 32GB, med laddare i kartong, Imei: 359523060461553, Modell: SM-G925F, små hack i högra hörnet, små repor på skärmen, använd till okänd operatör