1101 - 1120 av 1 122
1...555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Parti silver S830 8,2g defekt, innehåller pärla

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked 1st S830 16,8g 123mm GAB modell Olga

50 kr

Utrop: 75 kr

Väska Louis Vuitton Delightful MM Monogram Modell: M40353, Snr: FL3172, användnings slitage och missfärgat tyg på insidan, kvitto från från Magasin De Copenhauge

Espressomaskin Isomac Giada med filter, mått, manual, startar med sladd och motor går igång. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen 4 par varav ett par med stenar, Hänge med sten S925 4,7g, saknas en stopper

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedjor 2st Venezia S925 4,7g 42,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 41,7g defekt innehåller stenar

175 kr

Utrop: 225 kr

Bit guld 18K 1,4g

Utrop: 425 kr

Skål S830 88,4g kantstött och graverad

350 kr

Utrop: 425 kr

Fat S830 317,7g Ø24,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt 4st olika motiv S830 101,7g, från Sverige, Finland, Belgien och Nederländerna

400 kr

Utrop: 500 kr

Ringar 4st S925 28,8g, repiga och skeva, en med sten

175 kr

Utrop: 150 kr

Hänge Troll S925 4,1g

175 kr

Utrop: 100 kr

Bestick 23st, Bordsknivar 7st 202mm, Bordsskedar 8st 175mm, Bordsgafflar 8st 172mm, S830 MEMA modell Gammal Dansk brv 1349,9g

5 000 kr

Utrop: 5 900 kr

Apple Iphone 6S 16gb, operatör Comviq, mod MG482QN/A, imei 35 696006 886648 7, lös skärm, sliten

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Apple Iphone 6s 16GB, använd till Comviq, Imei: 355418075081054 med laddare i kartong

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Apple Iphone 6s 16GB använd till Comviq, Imei: 353316070824639, med laddare i kartong, bruksslitage, små repor i glas

Samsung Galaxy S7 32gb, med laddare ej original, Imei 357350077557245, Snr R58H23CDJHX, Modell: SM-G930F, bruksslitage på hörn och runt om, använd till okänd operatör

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Samsung Galaxy S6 Edge 32GB, med laddare i kartong, Imei: 359523060461553, Modell: SM-G925F, små hack i högra hörnet, små repor på skärmen, använd till okänd operatör

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Fritid Övrigt

Startpaket Märklin 29120, 16 spårskenor, 1 lok, 2 passagerarevagnar, 1 tankvagn, 1 transformator allt i orginalkartong med manualer (ej provkört)

850 kr

Utrop: 600 kr