Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017
Elgitarr Gibson The "SG", USA, snr: 72189672, repig, skador på träet, utbytta pickuper, i skadat hårt fodral
Halvakustisk gitarr Ovation Celebrity, modell: CC024, snr: 5520729, i mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone, modell: G1275, double neck, 6-str/12str, snr: 1403210133, repig, i hårt fodral
Gaming headset Siberia, Steel series, modell: Elite prism, snr: 5119131613501403230, med tillbehör i originalkartong
Gaming datamus Logitech, modell: G900 Chaos Spectrum, med USB-kabel och tillbehörsfodral, i originalkartong
Mobiltelefon Sony Experia, modell: D2203, IMEI:358038061619696, små repor, med laddare (HTC)
Videokamera Samsung, modell: SMX-F30RP/EDC, snr:ZAV56V5SA00528A, med laddare, i väska