Ring med små diamanter 18K 1,8g Ø19
Utrop: 850 kr
Ring med diamant 1xca 0,02ct 18K 5,7g Ø17 1/4
Utrop: 2 700 kr
Örhängen med diamanter 8xca 0,005ct, 1 par, 18K 2,7g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 10,4g skadat
Utrop: 3 200 kr
Ring 14K 1,6g ej rund
Utrop: 375 kr
Ring med sten 18K 3,3g ej rund
Utrop: 1 000 kr
Halskedja vitguld 18K 11,2g 42cm
Utrop: 4 500 kr
Örhängen med emalj, 1 par, 21K 9,9g skadade
Utrop: 3 500 kr
Slät ring 18K 3,6g gravyr
Utrop: 1 100 kr
Ring vitguld med diamanter 4xca 0,03ct + 6xca 0,02ct princesslipade 18K 5,2g Ø16 3/4
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K 7,2g gravyr, udda
Utrop: 2 200 kr
Halscollier 21K 15,7g 41cm
Utrop: 5 900 kr
Örhängen, 1 par, 21K 4,1g
Utrop: 1 600 kr
Örhängen, 1 par, 21K 4,3g
Slät ring 21K 2,5g Ø18 1/4
Utrop: 900 kr
Armringar, 6, 21K 93,1g Øca 6,1cm, små skador och repor
Utrop: 32 500 kr
Parti guld 21K 16,4g skadat
Utrop: 5 800 kr
Halskedja doserad X-länk 18K 53,4g 46,5cm, bredd 1,5cm-2,2cm
Utrop: 17 400 kr
Slät ring 18K 4,9g gravyr
Utrop: 1 500 kr
Tisdag 2 maj 2017