Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017
Klubbad för
Breitling, Callistino, refnr.B52045, snr.10434, damur, bicolour, quartz, datum, skadad urtavla, safirglas, skadade visare, repor, Rouleauxlänk, stål/guld, viklås
Certina, armbandsur, nr.111.9200.68, 18K, quartz, går ej, datum, safirglas, graverad, naggad glasring, läderband
Efva Attling, Time Will Come, armbandsur, stål, quartz, repig, safirglas, originallänk, viklås
Certina, Club 2000, nr.195761 5310810, herrur, 18K, quartz, går ej, datum, nagg, repor, skadad urtavla, länk 18K, brv: 143,8g