541 - 560 av 1 122
1...272829...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Ring 18K 3,4g, skev, graverad, med sten

Utrop: 850 kr

Halsband Figaro 18K 242,8g 70,5cm

Breitling, Callistino, refnr.B52045, snr.10434, damur, bicolour, quartz, datum, skadad urtavla, safirglas, skadade visare, repor, Rouleauxlänk, stål/guld, viklås

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 23K 30,4g skadat

Utrop: 11 600 kr

Halsband 23K 15,2g 46cm

Utrop: 5 800 kr

Collier 21K 19,1g 43cm

Utrop: 6 600 kr

Halsband Cordel 18K 1,9g 44,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Armring 21K 12,4g, bucklor, avskavd färg, öppningsbar, med säkerhetskedja

Utrop: 4 200 kr

Certina, armbandsur, nr.111.9200.68, 18K, quartz, går ej, datum, safirglas, graverad, naggad glasring, läderband

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Efva Attling, Time Will Come, armbandsur, stål, quartz, repig, safirglas, originallänk, viklås

Utrop: 1 800 kr

Certina, Club 2000, nr.195761 5310810, herrur, 18K, quartz, går ej, datum, nagg, repor, skadad urtavla, länk 18K, brv: 143,8g

Utrop: 38 500 kr

Collier, metall, 49cm, med stenar, Philippe Audibert, i påse

Utrop: 500 kr

Armband 18K 104,7g 21cm, bucklor, ojämnheter

Armband 18K 115,4g 19,7cm, bucklor

Hänge 21K 19,5g, med sten

Utrop: 6 500 kr

Örhängen 1 par 21K 12,0g, med stenar

Utrop: 3 800 kr

Collier 21K 11,9g 38,2cm

Utrop: 4 100 kr

Collier 21K 27,3g 43cm, med stenar

Utrop: 9 200 kr

Collier 21K 22,3g 42,5cm, med stenar

Utrop: 7 500 kr

Halsband 21K 35,5g ca.65cm, med emalj

Utrop: 12 000 kr