Halsband Singapore 18K 1,7g 38,3cm
Utrop: 550 kr
Ring 18K 3,3g Ø17¼, repig, med diamant 1xca.0,04ct
Utrop: 1 100 kr
Halsband Pansar 18K 5,1g 45cm
Utrop: 1 600 kr
Hänge i två delar 18K 5,0g, med diamanter 12xca.0,01ct
Utrop: 2 400 kr
Ring 21K 6,2g, skev, med stenar
Utrop: 2 100 kr
Hänge 21K 5,4g, bucklor på baksidan, med emalj
Utrop: 1 800 kr
Örhängen 1 par 14K 3,1g, tvåfärgade, skadade
Utrop: 750 kr
Ring 18K 4,6g Ø16, vitguld, sliten rodiering, med diamanter 45xca.0,005ct
Utrop: 1 500 kr
Hänge 18K 1,8g, vitguld, med diamanter 9xca.0,005ct
Utrop: 600 kr
Manschettknappar 1 par S830 9,1g, repiga
Utrop: 50 kr
Hänge S830 2,8g
Hänge S830 3,9g, med stenar
Halsband Venezia 18K 5,1g 61,5cm, skadat
Ring 18K 6,3g skev
Utrop: 2 000 kr
Halsband Venezia 18k 2,5g 45cm, vitguld
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 0,5g, vitguld, med diamant 1xca.0,10ct
Utrop: 375 kr
Ring 18K 2,7g Ø16¾, med gravyr
Utrop: 850 kr
Ring 18K 5,4g Ø17¼, vitguld, skev, med diamanter 4xca.0,04ct
Utrop: 1 700 kr
Armband 18K 12,0g 20,2cm, med stenar och berlock
Utrop: 3 600 kr
Armband 14K 3,3g 13,3cm, med brickor, repor
Utrop: 800 kr
Tisdag 2 maj 2017