Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 maj 2017
VÄSKA, GUCCI, Bowling, monogram canvas, ornage läder, detaljer i gulmetall, 31x22x16cm, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, monogram canvas, orange läder, 3st kontokortsfack, mynt, sedel, 16x10x2cm, visst slitage.
VÄSKA, CHANEL, Maxi Jumbo Double Flap Bag, rött quiltat lammskinn, detaljer i mörk vitmetall, 33x23x9 cm, hologrammärkt 15002868, cert, dustbag, originalkartong, något sliten på ett av hörnen.
VÄSKA, CHANEL, Petite Timeless bag, beige quiltat caviar läder, detaljer i gulmetall, 24x18x13cm, hologrammärkt 14068300, visst slitage.
VÄSKA, GIVENCHY, svart saffianoläder, motiv med Bambi, 40x32x19cm, tillhörande inner pochette 22x16cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, HERMÈS, spänne i gulmetall (repor), vändbart bälte i bunt och grönt, längd 85cm (extra hål) bredd 2,5cm.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, TORY BURCH, svart saffinaoläder, detaljer i gulmetall, 15x10x6,5cm.
VÄSKA, MIU MIU, puderrosa flätat lammskinn, detaljer i gulmetall, 40x27x12cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, AR 8002 5022/13, 55 18, brunmelerade bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Marina, guldfägat/beieg tyg, bruna läderdetaljer, detaljer i gulmetall, 35x25x21cm,