81 - 100 av 217
1...456...11 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 maj 2017

Klubbad för

VÄSKA, GUCCI, Bowling, monogram canvas, ornage läder, detaljer i gulmetall, 31x22x16cm, slitage.

Utrop: 2 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, monogram canvas, orange läder, 3st kontokortsfack, mynt, sedel, 16x10x2cm, visst slitage.

600 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, D&G, cerisefärgat läder, detaljer i vitmetall, 30x15x3cm, visst slitage.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CHANEL, Maxi Jumbo Double Flap Bag, rött quiltat lammskinn, detaljer i mörk vitmetall, 33x23x9 cm, hologrammärkt 15002868, cert, dustbag, originalkartong, något sliten på ett av hörnen.

Utrop: 35 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Petite Timeless bag, beige quiltat caviar läder, detaljer i gulmetall, 24x18x13cm, hologrammärkt 14068300, visst slitage.

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, GIVENCHY, svart saffianoläder, motiv med Bambi, 40x32x19cm, tillhörande inner pochette 22x16cm.

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, HERMÈS, spänne i gulmetall (repor), vändbart bälte i bunt och grönt, längd 85cm (extra hål) bredd 2,5cm.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Retiro MM, monogram canvas, 33x26x16cm, avtagbar axelrem.

5 200 kr

Utrop: 4 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessories, monogram canvas, 21x13x4cm,

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, TORY BURCH, svart saffinaoläder, detaljer i gulmetall, 15x10x6,5cm.

500 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Skor

SKOR, MIU MIU, klarröd mocka, stl 37, kilklack med glitter 8,5 cm, skopåsar, kartong.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, MIU MIU, puderrosa flätat lammskinn, detaljer i gulmetall, 40x27x12cm, dustbag.

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, FENDI, Spybag, svart läder, flätade detaljer, 35x 26x13cm.

Utrop: 3 200 kr

Kläder Skor

PUMPS, YSL, Tribtoo platform pump, svart caviar läder, stl 40, klack 11cm, platå 2,5cm.

Utrop: 2 200 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, AR 8002 5022/13, 55 18, brunmelerade bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.

750 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, Marina, guldfägat/beieg tyg, bruna läderdetaljer, detaljer i gulmetall, 35x25x21cm,

900 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BALMAIN, 100% chiffongsiden, 140x140cm, blå, röd, orange.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, ANN DEMEULEMEESTER, 100% chiffongsiden, 140x140cm, svart, vit.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, DKNY, 100% chiffongsiden, 160x28xm, blå, ljusblå.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, CELINE, vintage, vitt läder, spänne i gulmetall, längd 70-85cm, bredd 2cm.

350 kr

Utrop: 400 kr