Avslutad | Aficionado – Torsdag 27 april 2017
Klubbad för
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilotmodell, Bausch & Lomb, 58 14, USA, bågar i gulmetall, svarta glas (repor).
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3407, 55-14, bågar i gulmetall, svarta glas (repor)
VÄSKA, PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart tyg. svart läder, detaljer i vitmetall, 40x27x11cm, kan fästas på kabinväska.
PORTFÖLJ, MONTBLANC, svart tyg, svart läder, 42x32x9cm, kan fästas på kabinväska.
WEEKENDBAG, MONTBLANC, marinblått tyg, mörkbrunt läder, detaljer i vitmetall, 50x36x22cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, MONTBLANC, messenger, mörkblått tyg, mörkbrunt läder, 38x27x10cm, visst slitage,